BumperBall-Krakow.pl
F.A.Q. – najczęściej zadawane pytania

Siedziba firmy znajduje się na os AVIA 5/37.
Mecze rozgrywamy w różnych lokalizacjach, wygodnych dla klienta aczkolwiek naszym głównym punktem jest ul. Ptaszyckiego 6, Com Com Zone.

Dysponujemy 10 kulami do gry w Bubble Football

Dokładnie taki sam jaki zabieraliśmy na lekcję WF’u, wystarczą spodenki i t-shirt. Pamiętajmy też o sportowym obuwiu, chyba że gramy na plaży 🙂

Im więcej, tym lepiej! Obsługujemy małe grupy jak i duże imprezy integracyjne.
Wystarczy grupka znajomych, i można zaczynać zabawę!

Na pewno w mniejszym stopniu niż podczas normalnego grania w piłkę. Mimo wszystko warto zachować odrobinę zdrowego rozsądku.

Dysponujemy dwoma rozmiarami kul – Bumper Ball o średnicy 1,5 metra dla graczy o wzroście minimum 150 cm, oraz dwoma dużymi kulami o średnicy 1,7 metra dla graczy o wzroście co najmniej 180 cm.

Kula po napompowaniu waży około 10 kilogramów.

Zwłaszcza w letnie dni warto ubezpieczyć się w solidny zapas wody, odradzamy też grę na świeżym powietrzu w godzinach południowych w miejscach niezacienionych. w tym okresie lepiej jednak wybierać hale sportowe.

Każdy z nas kiedyś chodził do szkoły, więc wie, jak nosi się plecak.
Kula do gry w Bumper Ball to właśnie taki wielki, dmuchany plecak.
W środku znajdują się regulowane szelki, które zakładamy na ramiona, zaś z przodu mamy dwa uchwyty do trzymania się rękami. Wystarczy wejść do środka, zapiąć pasy i można zaczynać zabawę!

Kula sama z siebie nie pęknie/przebije się, chyba, że jest użytkowana w niewłaściwy sposób lub zawodnik wpadnie na jakąś ostrą krawędź.

W naszych kulach mogą grać zawodnicy o wadze nie przekraczającej 100 kg.

Wszystko zależy od upodobań klienta, i pory roku 🙂