Dla kogo BumperBall?


Dla kogo BumperBall?

Bumper Ball to gra dla wszystkich! Od małych dzieci, po osoby starsze, niezależnie od płci – każdy znajdzie swój ulubiony rodzaj zabawy z dmuchanymi piłkami.

 

Dzieci 3-12 lat

Dla najmłodszych nasze piłki są zbyt duże i ciężkie, by były w stanie je unieść, a co dopiero mówić o bieganiu ale ostatni piknik sportowy pod Tauron Areną w Krakowie pokazał, iż także maluchy mogą doświadczyć niesamowitych wrażeń dzięki Bumper Ball’om!
Jak to zrobić?
Wystarczy zapiąć dziecko w pasy przymocowane wewnątrz piłki, które owinięte są miękką gąbką, dla wygody i bezpieczeństwa. Wasz maluch pozostaje tym samym bezpiecznie osłoniony z każej strony nadmuchaną piłką, która pozwala mu się w niej turlać (a raczej być turlanym przez kogoś dorosłego :), a przy tym nie być narażonym na żadne urazy, czy choćby najdrobniejsze siniaki! Jednocześnie góra i dół piłki dają na tyle przestrzeni powietrzu, żeby dziecko czuło się komfortowo w środku i nie miało żadnych obaw, przed turlaniem i przewracaniem się w piłce. Po przełamaniu lekkiego lęku poznawczego, dzieci od razu uśmiechają się i proszą swoich rodziców o więcej !

Młodzież 12-18

Ci nieco starsi mogą już sobie pozwolić na grę. Dla nich przygotowaliśmy animacje, różne wersje gier i zabaw, by wypełnić czas, a przy tym nie przemęczyć uczestników. Bubble Bowling, Bubble Sumo, czy Bulldog, to tylko niektóre z nazw scenariuszy, za którymi kryje się masa ruchu, dobrej zabawy, a przede wszystkim śmiechu i szydery 🙂

Dorośli 18+

Oprócz wspomnianych wyżej scenariuszy, mamy także takie, które zainteresują dorosłych, dostosowane do danej grupy i jej oczekiwań. Od wieczorów kawalerskich, poprzez organizację eventów urodzinowych, aż to teambuildingi – oferujemy szeroki zakres usług dodatkowych, dojazd na wskazane miejsce, oraz profesjonalną obsługę dla klientów indywidualnych i biznesowych.

KOMENTARZE